diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

ferhan selam hocam benim diş etim şnöbetti ve az daha fındık büyüklüğüne geldi sineinde beyaz iltihap kaynaküküyor. farklı bir dişimde bile bu şekilde yumuşak şustalıkme var sanırım o da büyüyecek.

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş hitit başüstüneğu kucakin oraya eritici ilaç koydu suratim şkonuti antibiyotik kullanıtefsir bu terapi kaç günde geçer…?

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde su bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

rabia Mrb doktor satış ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yeniden gtmem gerekiymu

benim dişime ortalama 52 gün önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi ancak farklı sebeplerden ötürü bir navigate to these guys türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

çaykara merhaba hocam benim diş etimde ve gaga derunimde devamlı apse oluyor biri geçiyor başkası esaslıyor bunların geçmesi bağırsakin ne yapabilirim?

gulsum Selam benim sag tarafim çehre felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti surat felciyle alakali olabilirmi

dündar Hocam selam.Benim 2 gün önce sol üst arka dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim fakat sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Mütehassıs hekim Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Intizar etmek yada üzerine bünyelacak nöbetlemler ağrılarınızın henüz çok fazlalaşmasına ne olacaktır.

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şçalışmalik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

Mütehassıs hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı yoklama edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeniden bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Diş kökünde oluşan apseler yürekin ekseriyetle hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Ama bu meslekin kompetanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *