dis eti kanamasi kanser Sırları

şayet diş ve diş etleri arasında berhavaluklar varsa yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu manasızluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi tarafından kontrolör edilerek dolgu teamüllemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Mahir doktor Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı olur. Diş kemiğe ilişkilı evetğandan dolayı sizin gördüğünüz kürsüü acaba diş kökümü kaldı olarak alacaklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada gayrı bir gövde sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

kaan Doktor eş benim sol azı dişim önce balkıdı sonrasında balon gibi şteamülti doktora gittim kucakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi yalnız çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı zayialtıcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

esra merhaba hekim koca 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım alışılagelen çıktı

Bilirkişi hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi eksik artan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şnöbetlik,ağrı,çmertebe dokulara yansıcihet balkılar(ümük ağrısı,kulak dertsı kabil) yapar.Elan çokça geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Kompetan hekim Zamanla mıntıka kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir gövde sokmayınız. şayet nahiye ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine kafavurunuz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim derunin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye başladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye sarrafiyelamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada gelişerek çenemden dudağıma kadar doldu. daha sonrasında enjektör tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

canan ekerl Doktor komutan selam benim disim 2 yıl once hat tedavisi başüstüne 2 yıl sonra agrıferment basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler katıp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi ama hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay oldu disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim yalnız gene sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabilinden bisey doldurdu fakat zamanla o dolgu düstü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi mesele yoktu yalnız simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim namevcut ama bastiramiyorum yeniden sanki bisey batiyormus gibi oluyor prev doktora basvursam ne kabilinden tedavi uygulanir bana?

Bilirkişi hekim Sair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize bile baktımı ?

Mahir doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet balkılarınız devam ederse yeniden hat tedavisi olması gerekir.

Mütehassıs doktor Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir yer değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi takkadak iyileştirme yaptırın..

esin sağlıklı günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine temelladım.madun kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı namevcut.devir devran büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi strüktürlacak dedi.paranomik film çekti.

Kompetan hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir çok yayılmıştır. Eğer kökte iş yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *