diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

Mahir doktor Dişle ilişkin iltihaplar nazar, burun ve boğaz çevresi gibi dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En gücük sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve muktezi tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

Mütehassıs doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz muktezi tedaviyi uygulayacaktır.

Spesiyalist hekim Bulak hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Ayrıca diş hekimi kontrollerinizi de boşlama etmemelisiniz.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı için geçer dedim dayanacak üzere değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi fakat ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o kademe şiddetli kullak kibir boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş kondisyon da yalnız sağ arkaya essah dü şmeselelik ve dâhili hafiften parafin yer yana agrıyı azaltmak midein kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 saat rahatça etiriyor amma dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım yalnız bütün acılarımla belirtim durumumu.

meliss Selam benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler kâh çoğumuz tarafından önemsenmezler. Lakin bir zamanlar müdahale edilmeyen ve hizmetı bünyelmayan dişler gitgide çok elan heybetli sorunlara ne olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına niye olmaktadırlar.

birim ben el dişinda kanal tedavisi olmuştum.ama yarim kaldi ilk seans nihayetinde turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay ihmal ettim ve son 1aydir daim apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi daimî olarak erteliyorum sizce ciddi bir şey varmidir?

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kadar bisey doldurdu yalnız giderek o dolgu dyüzeyü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi mesele yoktu fakat simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim namevcut amma bastiramiyorum tekrar âdeta bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur kadar sağaltma uygulanir bana?

amaç altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı fakat 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devran gidip dişimi cekebiliim

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var auta diş etime iltihaplı sivilce kadar şmeselelik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi muhtemel mü

Mahir doktor Bir diş hekimine git illet kaynaklandığı konusunda size bili vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi haricinde cerrahi terapi icraatı da vardır. Bu cerrahi maslahatlemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *