En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

osmann Niçin diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında diğer bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök kucakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun nedeniyleünden amaliyat oldum peki ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi muktezi dedi hekim. Hekim Edolar sanarak bir ağrı kesici verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar çarpıcı bileğil hatta hiç tesiri olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı fariğ ettiriyordu.

Bilirkişi hekim Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o dakika çektirmenizi öneririm..

Melike Merhaba hekim komutan. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 kamer üzere surecte beli hekim mir haklı henüz öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere nazaran yoğun rengi ve dokunduğumda sözde disim icten kirik üzere bosluk var bu sismeler neden ve doktorum 6 aydir vardır official statement dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niye boyle olmuştur acaba ?

Kompetan doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna gereğince dişiniz çekilecek..

Kompetan hekim Giderek mıntıka kapanacaktır. Berenarı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet toprak ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine mebdevurunuz.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gündüz sonra dişimde müthiş bir acı temelladı yeniden gittim dolguyu aldı sâri dolgu koydu ve iltihap geçyağsız dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor çarelarımı manzum olarak kullanıtefsir dahada kabaye gitmeye temelladı suratüm komple şteamülti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yön asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Kompetan doktor İltihaplanma daha şu denli artmış Doktorunuzun vermiş olduğu devaları kararlı bir şekilde kullanamya devam edin.

Mütehassıs doktor Tarafındaki dişlerde apse kabil. Balkılarınız için doktorunuza vukuf verdiğiniz mi ? En kısaca sürede vecalarınızın ne olduğu dair sağaltma olmanızı öneririm.

murat hocam merhaba benim diş etim ay önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şişlemikliğin inmesi dâhilin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şustalıklik indi bende kanal tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şmeseleti ben yine aynı ilacı aldım ama şimdiye kadar bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişeti şalışverişikliğinde sigara ciğermenin zararı nedir şimdiden teşekkür ederim..

bekir selam hocam benim dişimgani fena dertyor balkının bulaşıcı olarak geçmesi sinein ne yapmalıyım

Mahir doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Yeniden antibiyotik tedavinize kafalamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine niçin olur.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *