diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Mahir doktor Dişle ilişkin iltihaplar delik, büyüklenme ve derbent çevresi gibi dişe yaklaşan bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve lazım tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

Kompetan hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lüzumlu tedaviyi uygulayacaktır.

cihat kısaca 5 zaman önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve görüşüm kapandı.henüz sonrasında atibiyotık tedavisine başlangıçladım ve şkârlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi diğeri bile ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şişlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yok bir şey gerçekleşemez dedi, hat tedavisine mirladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya başlangıçladı, anestezi evetğu halde iltihablı bölge uyuşmamış bağımlı, az buçuk henüz devam etti ve bulaşıcı dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en art kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Bilirkişi hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız gayrı bir diş hekimine bile araştırma olabilirsiniz.

Mahir hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin iyileştirme olması lazım.. Tekrar binalacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğustalıkmesi gerekmektedir.

sevgili ekerl Doktor as merhaba benim disim 2 yıl once hat tedavisi başüstüne 2 sene sonrasında agrıferment basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler yoğunp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi amma hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay evet disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim ama gine sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

acil lütfen Kist oluşursa tedavi nasıl olur doktor eş/hanım? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok yalnız çok korkuyorum.

Uzman doktor Dişiniz kaybedilebilir. öbür dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine niye mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Pekâlâ kist oluşursa bu durumun dyöreüşü gerçekleşemez mı illa cerrahi müdahale mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü diye.

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şalışverişlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir tedavi uygulanmalıdır ?

Uzman doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetleme edilecek.. Hat tedavisi see here now olması gerekiyorsa tekrar bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Diş kökünde oluşan apseler karınin çoklukla kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Ama bu ustalıkin mütehassısı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *