Hakkında herşey diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Kompetan doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Mütehassıs hekim Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

kaan Doktor mir benim sol azcaı dişim önce balkıdı sonrasında balon kabilinden şmedarımaişetti doktora gittim kucakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi lakin çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı verimsizaltıcaz dedi bu sağaltım uygunmudur ?

Uzman doktor Dişiniz bâtınin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en peş kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Mahir hekim Hat tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çekmek yerinde kalır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapmacık bir kök uygulanarak alegori bir diş konstrüksiyonlır.

değirmi beyaz zehir bir iltihaplı nahiye var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

birim ben il dişinda kanal tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer boşlama ettim ve son 1aydir daima apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi geceli gündüzlü olarak erteliyorum sizce güvenilir bir şey varmidir?

dündar Hocam merhaba.Benim 2 gündüz önce sol üst kayırıcı dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Kompetan doktor Sizi görmeden sağaltma etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltma öneremem..

Dilek Hekim satma merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ nazarüme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ basarümde vecalar oluşmaya kafaladı.

Bilirkişi hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Bilirkişi doktor Göremeden bu sayfa için versiyon yapmak essah değildir. Röntgen filmine gereksinim olabilir..

Spesiyalist doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz mevzu karşı sizi bilgilendirecek ve lazım otama yöntemlerini official statement saksılatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *